JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Вікна дерев'яні

Компанія «Галтінко» є реальним виробником дерев'яних вікон під замовлення на своїх виробничих площах.

Цікаве про дерев'яні вікна

вікна дерев'яні виготовлення виробництво львівСучасне дерев'яне вікно відрізняється від вікна виробництва двадцятирічної давності приблизно так само, як новий LCD-телевізор від апарату аналогічного призначення 1956 року випуску.

Не всі потенційні замовники вікон розуміють, що в промисловому виробництві цих виробів відбувся якісний стрибок, і що дерев'яне вікно, виготовлене за новітніми технологіями, - це високотехнологічний продукт, що відрізняється не тільки красивим зовнішнім виглядом, а й високими характеристиками якості, надійності і довговічності.

Однак, на відміну від ПВХ-виробів, вони мають настільки гарний вигляд, що люди подовгу милуються ними, отримують задоволення від дотику до їх теплої поверхні.

Дерев'яні вікна - найбільш красиві, екологічночисті з усіх існуючих.

Старі дерев'яні вікна деформувалися і руйнувалися від згубного впливу сонця і атмосфери - це був їхній основний і системний недолік.

Сьогоднішні вікна володіють настільки потужним захистом від атмосферного впливу, що здатні служити своєму власникові той самий строк, що і пластикові вікна.

Дерев'яні вікна - виробництво

Одним із напрямків діяльності компанії “ГАЛТІНКО” – виготовлення дерев'яних вікон. Конструкційними матеріалами є клеєний брус з модрини, сосни, дуба, ясеня і меранті..

Використання сучасних технологій дозволило компанії здобути популярність як виробнику якісних дерев'яних виробів. На українському ринку наші дерев'яні вікна цінують за красу, якість і надійність. Терміни виконання замовлень обумовлюються суворим дотриманням технологічного циклу і обсягом замовлення.

Чим же забезпечено якість дерев'яних виробів компанії “ГАЛТІНКО”, які складові успіху в розвитку підприємства? Спробуємо розібратися.

Виробництво дерев`яних вікон здійснюємо з якісної сировини та комплектуючих виробів.Сировина закуповується тільки у перевірених часом постачальників і ретельно контролюється при поставках.

1. КЛЕЄНИЙ БРУС

Основні силові елементи вікна - деталі рам, стулок і імпостів - виготовляються тільки з клеєного бруса. Цей прийом є важливою відмінністю від технологій минулих років. Брус клеїться з трьох готових ламелей радіального розпилу з добре обробленими поверхнями для склейки, причому вигини річних кілець підбираються для сусідніх ламелей в зустрічному напрямку. Склеювання проводиться під тиском. Деталь, виготовлена з такого бруса, практично не деформується при зміні температури і вологості. Використовуваний клей настільки міцний, що при випробуваннях склеєних зразків на розрив, площина розриву завжди проходить не по клейовому з'єднанню, яке залишається цілим (!),а через товщу деревини.

2. ПОКРИТТЯ

Захист всіх дерев'яних деталей, що випускаються нашою компанією, здійснюється екологічно чистими матеріалами. Матеріали покриття, що входять в систему- водорозчинні просочення, грунти і фінішні покриття збільшують природну довговічність деревини, захищають її від сірої гнилі та гнильних грибків (особливо по лініях з'єднання брусків), додають бажаний колір виробу, реально забезпечують ефективну стійкість до механічних і атмосферних впливів.

3. СКЛОПАКЕТ

На нашому підприємстві для виробництва дерев'янних вікон активно використовуються склопакети, що забезпечують виконання поставлених функцій з найбільшою ефективністю. Так, в залежності від уподобань замовника, склопакети можуть виготовлятися для енергозбереження (містять i-скло або k-скло, що відображають тепло назад у приміщення), підвищеної шумоізоляції (використовуються скла різної товщини з неоднаковими зазорами між ними), особливої ударної міцності (загартовані скла , триплекс) або сонцезахисту. Ви можете замовити склопакет одночасно з декількома найбільш вираженими функціями. Ми використовуємо у виробництві вікон тільки поліровані скла марки М1 без спотворень і внутрішніх напружень.

4. ФУРНІТУРА

Дерев'яні вікна вимагають ретельності у виборі фурнітури: самі вікна досить масивні, кріплення фурнітури повинно бути надійним і довговічним. В вікна та двері встановлюється перевірена роками активної експлуатації німецька фурнітура ROTO NT та Siegenia. Вона відрізняється зручністю користування, високою надійністю і тривалим терміном роботи.

5. УЩІЛЬНЮВАЧІ

Значення ущільнювачів стулок у дерев'яних вікнах дуже високе. Саме ущільнювачі забезпечують збереження тепла і підвищують шумоізоляцію вікна. Всі дерев'яні вікна ТзОВ “ГАЛТІНКО” оснащуються найкращими ущільнювачами. Їх перевагами є висока ступінь стиснення, м'який притиск, морозостійкість і велика довговічність.

Процес виготовлення дерев'янних вікон починається з виїзду спеціаліста замірника на об’єкт замовника, проектування та обраховування елементів замовлення.

В подальшому складається договір з зазначенням всіх технічних та якісних показників.

Виготовлення та монтаж дерев'янних вікон та дверей здійснюють фахівці нашої компанії.

Саме виробничий і технічний персонал компанії забезпечує значну частку успіху у виробництві дерев'яних вікон.

Відгуки про нашу продукцію тільки позитивні.
Приїжджайте до нас і переконаєтеся в цьому самі!