JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Секційні ворота

Компанія “ГАЛТІНКО” є офіційним дилером компанії АЛЮТЕХ в Україні.

Спеціалісти компанії надають кваліфіковану консультацію по телефону,в офісному приміщенні, виїздять на заміри, займаються монтажем та сервісним обслуговуванням гаражних воріт, промислових воріт, панорамних воріт, ролетних систем та автоматики виробництва компанії АЛЮТЕХ.

Секційні ворота є одним з найбільш поширених типів воріт в Європі. Їх конструкція являє собою з'єднані петлями панелі, що пересуваються по напрямних шин, які надійно прикріплені до країв отвору і заведені під перекриття будови. При відкриванні секційних воріт панелі одна за одною розміщуються під стелею, не вимагаючи додаткового простору перед воротами.

Секційні ворота які пропонує компанія “ГАЛТІНКО” мають широке застосування. Вони можуть встановлюватися в приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових об'єктах, автомийках і автосервісах. При цьому вони чудово доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі.

Управління

Управляти секційними воротами можна вручну або за допомогою електроприводу виробництва компанії Nice , AN-Motors з використанням пульта стаціонарного або дистанційного керування.

За запитом клієнта встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного управління. На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

Ресурс експлуатації

Секційні ворота розраховані на 25 тисяч циклів підйомів-опускань. При використанні воріт до семи разів на день їх гарантійний ресурс буде вичерпаний після 10 років. Після цього термін служби конструкції секційних воріт можна продовжити просто замінивши пружини.

При необхідності більш інтенсивної експлуатації воріт можна оснастити їх пружинами з ресурсом до 100 тисяч циклів.

Конструкція і матеріали

Сендвіч-панелі секційних воріт , які пропонує компанія “ГАЛТІНКО” виготовляються з листової сталі, спеціальним чином обробленої і стійкою до різних впливів. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуретаном, що робить її використання безпечним для людини і озонового шару Землі. Лицьова поверхня панеліворота секційні львів має тиснення woodgrain (текстура дерева), яке приховує на полотні воріт дрібні подряпини, що з'являються в процесі експлуатації. Спеціальне ущільнення, яке не зминається з EPDM-полімеру зберігає еластичність панелей при низьких температурах, підвищує їх стійкість до атмосферних впливів, забезпечує надійну воздухонепроникність полотна воріт і додаткову теплоізоляцію. Конфігурація панелей секційних воріт забезпечує їх самоцентрування і виключає люфт відносно одна до другої, що істотно спрощує монтаж секційних воріт, на швидкість і простоту якого впливають також попередньо підготовлені при виробництві отвори під деталі.

По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.

Секційні ворота легко протистоять вітровим і ударних навантаженням. При установці секційних воріт у приміщеннях з підвищеною вологістю, стійкі до корозії матеріали і покриття продовжують термін служби воріт.

Безпека використання

Компанія “ГАЛТІНКО” приділяє велику увагу безпеці продукціїї, яку продає та встановлює. Секційні ворота від ТзОВ “ГАЛТІНКО” відповідають всім вимогам Європейських стандартів безпеки. Особлива форма сендвіч-панелей і шарнірів виключає будь-яку можливість потрапляння пальців між панелями, а також між полотном воріт і вертикальною направляючою. Кожні ворота оснащені спеціальним механізмом, що забезпечує захист від поломки пружини. Промислові секційні ворота додатково оснащені спеціальними кронштейнами, які блокують полотно воріт при обриві троса.

Для захисту від несанкціонованого проникнення можлива установка системи захисту від піддомкрачування. Також ворота обладнані особливою системою безпеки. У разі зіткнення з перешкодою відбудеться їх повна автоматична зупинка.

Стандарти якості

Передові конструкторські розробки, використання сучасного високотехнологічного обладнання та постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяють встановлювати секційні ворота, що відповідають світовим стандартам.

Пропонований асортимент

За бажанням замовника секційні ворота від компанії “ГАЛТІНКО” можуть бути виготовлені з панелей з малюнками. Широка палітра пропонованих кольорів дає можливість зберегти і підкреслити стиль як приватного будинку, так і промислового підприємства. Ворота від компанії “ГАЛТІНКО” можна забарвити в будь-який колір. Для зручності використання секційні ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима, дизайн якої відповідає дизайну основної конструкції. У всі ворота з хвірткою встановлені вбудовані датчики її положення. Вони відключають електропривід, якщо хвіртка відкрита. Для додаткового освітлення приміщення в секційних воротах і хвіртки можуть розташовуватися акрилові вікна.

Секційні ворота від “ГАЛТІНКО” - це зручно, надійно, безпечно і довговічно!