JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Металопластикові вікна та двері

Металопластикові вікна

металопластикові вікна львівЯкісні вікна – запорука комфорту в оселі

Сьогодні вікна несуть не лише практичну користь (захист від шуму та негоди), а й можуть доповнити архітектуру будь-якого стилю.

Ми маємо ряд різноманітних вимог до їхніх характеристик. Але майже всі вони сходяться у тому, що вікна повинні забезпечити комфортний клімат в оселі, а також бути вишуканим та стильним доповненням до інтер’єру.

Компанія «Галтінко» пропонує купити металопластикові вікна Львів і отримати 10 років гарантії також на склопакети та фурнітуру.

Звернувшись до нас, ви отримуєте не тільки вироби, що відповідають найсуворішим вимогам і нормам якості, а й безкоштовне усунення недоліків протягом гарантійного терміну.

На наші вікна металопластикові Львів ціна встановлена таким чином, щоб без зайвих витрат ви отримали комфорт та задоволення від стилю та затишку.

 

Металопластикові двері

металопластикові двері львівМеталопластикові двері виготовляються так, щоб точно відповідати побажанням клієнта і можуть бути будь-якої конфігурації і дизайну!

Ми робимо і встановлюємо вхідні, міжкімнатні, та балконні двері, які прекрасно впишуться в інтер’єр і будуть радувати вас довгі роки.

Найважливіше для дверей – це вибір правильного і надійного профілю, який не розвалитися від постійного (найчастіше недбалого) використання.

З цим відмінно впоралися технічні фахівці нашої компанії. Ми пропонуєм надзвичайно ефективну, міцну і зносостійку конструкцію, яка успішно пройшла всі випробування і вже довгий час доводить свою ефективність в тисячах будинків.

Склопакети для дверей підбирається відповідно по необхідності і місця монтажу. Це може бути стандартне однокамерне рішення, двокамерний варіант для підвищення звукоізоляціі. Склопакети з І-склом, відчутно підвищить рівень теплоізоляції за рахунок відбиття теплового випромінювання.

Якщо потрібно, ми можемо встановити у двері «глуху» вставку (сендвіч), якщо вам не потрібна прозорість.

Оскільки пластикові двері повинні ідеально вписуватися в інтер’єр, наші дизайнери пропонують широкий асортимент ламінації, так що ви зможете підібрати собі відповідне колірне рішення. Додаткова пропозиція від наших дизайнерів шпроси.

Шпроси вдало впишуться в загальний дизайн будь-яких дверей. Передбачено їх з’єднання під абсолютно різними кутами, також можливе створення геометричних фігур різної складності.

Шпроси на дверях допускають вигин під заданим радіусом. Вони не зіпсують зовнішній вигляд ваших дверей.  Зі шпросами, ваші двері будуть мати елегантний і довершений вигляд.