JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Двері (броньовані) протизламні

Компанія «Галтінко» є реальним виробником дверей вхідних протизламних під замовлення на своїх виробничих площах.

Ми виготовляємо вхідні двері уже понад 15 років. На сьогоднішній день пропонуємо покупцям широкий модельний ряд броньованих дверей під замовлення – від бюджетних варіантів до преміум класу.

Конструкція вхідних дверей складається з коробки та полотна. Коробка зварена із гнутого профілю виготовленого з листового металу товщиною 2 мм. Полотно являє собою конструкцію зварену із листа металлу товщиною 1.5 мм (по замовчуванню) з ребрами жорсткості.

По бажанню клієнта можна виконати полотно з металлу товщиною 2мм.

Завіси дверей вхідних протизламних під замовлення від компанії «Галтінко» є внутрішними і прихованими з можливостями регулювання.

Така конструкція робитиь двері міцними, протизламними, противандальними і роблять ваше приміщення недоступним.

Виготовлення дверей на замовлення дозволяє комплектувати двері замками різної складності, від різних виробників, монтувати різні антивандальні накладки.

Вартість дверей залежить від оздоблення, від розмірів, від наповнення-замки, ручки.

Розміри дверей протизламних під замовлення може сягати від 2м по ширині до 4 м висотою. Фрамуга яка знаходиться над робочою поверхнею дверей може бути виконана як з металу так і заповнена склопакетами.

Оздоблення дверей може бути різноманітним.

Найдешевше оздоблення - зовні двері можуть бути як пофарбовані антикорозійними фарбами, порошковою фарбою, наклеєна плівка під дерево. Дорожче оздоблення – накладки з ламінованої водостійкої плити МДФ в різній кольоровій гамі і різного типу фрезерування, з елементами 3Д та фарбуванням з елементами патинування.

Компанія «Галтінко» є реальним виробником накладок деревяних з різних порід дерева для дверей вхідних протизламних під замовлення. З масиву дуба, бука, вільхи, сосни виготовляємо накладки під потрібні розміри, фарбуємо, лакуємо їх згідно побажань замовника.

Внутрішнє оздоблення може бути від листа металу-, двері будуть вхідні протизламні з межою вогнестійкості ЕІ 30.

ДУЖЕ добре і ошатно виглядають вхідні броньовані двері декоровані накладками як МДФ так і деревяними, описаними вище.

При потребі, а також як дуже гарний елемент декору, в двері вхідні протизламні під замовлення від компанії «Галтінко», в полона дверей кваліфіковані майстри вмонтують склопакети як із звичайним склом так і художнім, а також декорують полотна художньою ковкою виконаною ковалями компанії «Галтінко» .

Установку дверей здійснюють кваліфіковані спеціалісти в погоджені з замовником терміни.

Нашими вхідними протизламними дверима зробленими на Ваше замовлення ви будете задоволені.