JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Двері міжкімнатні

Компанія «Галтінко» є виробником дверей міжкімнатних під замовлення на своїх виробничих площах.

Ми виготовляємо міжкімнатні двері уже понад 15 років. На сьогоднішній день пропонуємо покупцям широкий модельний ряд міжкімнатних дверей під замовлення – від бюджетних варіантів до преміум класу.

Двері міжкімнатні ми виробляємо з натурального дерева з хвойних порід-сосна, модрина, з твердих порід- дуб, ясень а також з вільхи.

Конструкція дверей складається з коробки та полотна. Ширину коробки виготовимо від 8 см до 50 см. Правильна висота полотна до 230 см.

При виготовленні коробки і полотен ми застосовуємо правильні технології виробництва дверей та коробок. Наприклад, перехресне зрощування дозволяє створити усередині дверної коробки і стояків полотна різноспрямовані компоненти (деревина і фанера), кожен з яких додає міцності на вигин у своєму напрямку. Компоненти мають Т-подібну форму і розташовуються по всій висоті конструкції, що повністю виключає можливість деформації протягом усього терміну служби. При цьому дверна коробка повністю готова до монтажу.

Щоб зробити двері, що відповідає сучасним нормам і підвищеним вимогам покупців, компанія “ГАЛТІНКО” об'єднує кращі традиції столярної справи та новітні досягнення, використовує клеї торгової марки Клейберіт, лаки і фарби від відомих торгових марок.

Тільки так ми добиваємося відмінної якості для кожного клієнта!

Виробництво індивідуальних замовлень

двері міжкімнатні виготовлення львівМи є одним з виробників дверей, і це стало результатом реалізації довгострокової стратегії підприємства. Ще на перших етапах роботи компанії ми вибрали ключовий вектор, спрямований на індивідуальну роботу з кожним клієнтом. Ми прагнемо відповідати навіть самим вишуканим запитам, тому здатні виготовити двері будь-яких розмірів і конфігурацій згідно найдрібніших побажанням замовника.

Найкоротші терміни виробництва дверей

Індивідуальний підхід до клієнта і висока якість вироблених нами дверей ні в якій мірі не впливає на швидкості виконання замовлення. Наші потужності виробництва забезпечують швидке виконання будь-якого замовлення.

Якість

Якість - це не мета, це сенс діяльності компанії “ГАЛТІНКО”. Про якість дверей можна судити тільки після досить довгого часу після покупки. Ми вкладаємо значні ресурси в задоволеність наших покупців протягом усього циклу експлуатації продукції.

Наші замовники, які замовляли двері в компанії Галтінко» з задоволенням повертаються до нас за новими замовленнями на нові об’єкти для своїх дітей і навіть внуків. Це свідчить про хорошу якість виготовлених нами дверей міжкімнатних.

Великий стаж роботи у виробництві дверей

Компанія “ГАЛТІНКО” - підприємство з виробництва дверей, стабільно розвивається протягом 15 років. Це гарантує неперевершену якість продукції і відточений роками професійний підхід до справи. День за днем протягом усіх цих років ми ставимо перед собою головне завдання - створити кращі двері!

Високоякісна фурнітура від всесвітньо визнаних виробників

Для досягнення кращої якості незначних деталей не буває, тому фахівці підприємства приділяють увагу всім нюансам виробленої продукції. Фурнітура не є винятком: в двері від компанії “ГАЛТІНКО” наші столяри вмонтують комплектуючі, які в даний момент може запропонувати ринок.

Установки механізму замка для фіксування дверей на розсувний системі

Розсувна дверна система вимагає особливих рішень, щоб забезпечити комфортне використання та повноцінне функціонування нарівні з класичними аналогами. Багато механізмів підлягають перегляду та адаптації, не є винятком і замкова система.

Спеціальна гнута конструкція язичка дозволяє надійно замкнути двері легким рухом пальців, а сама відповідна планка забезпечена спеціальною довговічною втулкою, що перешкоджає контакту язичка з деревиною і її протиранню.

Дизайн

Кожен покупець - це окрема історія, індивідуальний смак, як і не схожі між собою будинки чи квартири. Наше завдання полягає в тому, щоб будь-який клієнт, який приходить в офіс –салон компанії, зміг вибрати двері, що стали логічним продовженням особистого комфорту, естетичним і одночасно функціональним елементом простору. З кожним роком наша компанія випускає все більшу кількість нових елегантних рішень, завойовуючи серця покупців.

Можливість нанесення художнього розпису

Є завдання, які вимагають виключно ручного виконання. Для виробництва деяких моделей дверей від компанії “ГАЛТІНКО” ми запрошуємо художників високої кваліфікації, які створюють витончені елементи декору, адже машинні методи в естетичній роботі високого класу недоречні.