JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю “ГАЛИЦЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ”

(ТзОВ “ГАЛТІНКО”) є реальним виробником, який працює на своїх виробничих площах і приміщеннях.

ВИДИ ВИРОБНИЦТВА

  1. Ми є виробником продукцiї з натурального дерева в Львівській областi. Двері з натурального дерева ми виробляємо з хвойних порід-сосна, модрина, з твердих порід- дуб, ясень а також з вільхи.
  2. Меблі з натурального дерева( ліжка,комоди,шафи, меблеві фасади) ми виробляємо з хвойних порід-сосна, модрина, з твердих порід- дуб, ясень а також з вільхи.
  3. Меблі корпусні з плити ДСП шафи-купе, кухні ,спальні, прихожі , столи канцелярські та меблі офісні ми виробляємо на замовлення. Процес починається з розробки та узгодження проекту і до встановлення виробів у замовника.
  4. Вікна дерев'яні з євро брусу ми виготовляємо з євробрусу придбаного в надійних виробників брусу з різних порід деревини.
  5. Ми є виробником дверей протизламних(броньовані двері).
  6. Ми пропонуємо, продаємо та встановлюємо металопластикові вікна, двері, балконні двері, балкони та лоджиї наступних торгових марок REHAU, STEKO, KBE.
  7. Ми пропонуємо, продаємо та встановлюємо секційні та промислові ворота торгової марки ALUTEСH.
  8. Ми пропонуємо, продаємо та встановлюємо ролетні системи торгової марки ALUTEСH.
  9. Ми пропонуємо, продаємо та встановлюємо дахові вікна торгової марки ROTO.

Багаторічний досвід, активне впровадження сучасних технологій і використання устаткування та комплектуючих провідних європейських виробників дозволяють нам виготовляти нашу продукцію найвищої якості.

Компанія “ГАЛТІНКО” має власне виробництво, наявність сучасного дерево та металообробного обладнання, фарбувальної дільниці й висококваліфікованих фахівців дають змогу забезпечити високу якість виробленої продукції.

Якісне виготовлення дверей, вікон та меблів, унiкальнi технічні рішення, які ми постійно реалізуємо у виробництві, є умовою вибору наших клієнтів.

Ми розглянемо кожне Ваше побажання і готові запропонувати Вам найбільш раціональний варіант для Вашого дому.

Індивідуальний підхід, якісне виконання, доступні ціни, гнучка система знижок ГАРАНТОВАНІ!