JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Наше виробництво

ТзОВ «Галтінко», що спеціалізується на виготовленні різноманітних дерев'яних виробів, пропонує євровікна та двері з тришарового бруса, а також двері з одношарового бруса. Вироби оптом і у роздріб. Займаємся виготовленням зрощеної обналічки, плінтусу до підлоги та до вагонки, зрощеної вагонки, підлогової дошки, та інше. 

Ми працюємо на ринку столярних виробів уже 10 років. Наші постачальники, кращі з кращих і тому кожні виготовлені, встановлені нами двері, вікна, повною мірою відповідають заявленому рівню якості.

Для виробництва використовуємо місцеві породи: сосна, смерека, дуб. Географія наших партнерів-постачальників досить обширна. Використовується фурнітура провідних фірм Німеччини «ROTTO» та «Sigenija», лаки та грунти - Італійських фірм «Vernikolor» та «ILVA». Підприємство підтримує ділові та партнерські стосунки з рядом фірм та приватних підприємств з України, Німеччини, Польщі. Основна ціль підприємства - підвищення якості продукції та впровадження нових, сучасних технологій виробництва.

На підприємстві використовуються деревообробні верстати провідних фірм України «Горлушко», Німеччини «VEINIG», Польщі «Homma». Для лакування та фарбування продукції використовується обладнання провідної фірми Німеччини «Nestro». Мета підприємства підвищення якості продукції та оновлення виробництва.

В нас діє гнучка цінова політика. Для постійних клієнтів та великих об’ємів робіт існують значні знижки.

Міжкімнатні двері, вікна, виробляються з високоякісних комплектуючих вітчизняного та імпортного виробництва. Дерев'яні двері виготовлені за сучасною технологією, що виключає їх розшарування або розсихання. Вироби які ми пропонуємо мають стильний дизайн і прикрасять собою будь-яке приміщення. Вхідні, міжкімнатні двері та вікна забезпечені надійною конструкцією і високим рівнем якості комплектуючих.

Наші вироби є результатом ретельних інженерних розробок, які гарантують безпеку і комфорт вашого житла.

 

Ми гарантуєм:

  • Відмінну якість. Пропонуємі двері і вікна, надійно служать багато років.
  • Прийнятні ціни. Не залежно, будуть вироби оптом чи в роздріб, наші ціни, Вас, приємно здивують.
  • Найкоротші терміни виконання замовлення. Ваші двері будуть виготовлені й установлені строго в оговорений термін.
  • Богатий асортимент продукції, представлений в спеціалізованому каталозі.
  • Професійність наших працівників.